دکتر ابراهیم شهسواری » پروتز گونه » پروتز گونه با تزریق چربی
۲ دقیقه

پروتز گونه با تزریق چربی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

پروتز گونه با تزریق چربی

روش های مختلفی برای برجسته سازی گونه ها وجود دارد ، یکی از نوین ترین روش ها برای بر آمده کردن گونه ها در گونه های افتاده و یا خالی تزریق چربی در آن است.

هرچند که فیلر های پر کننده کمک شایانی به برجسته سازی گونه ها می کند اما میتوان از چربی بدن خود فرد برای زیباسازی صورت وی استفاده کرد. برای این منظور از قسمت های مشخص و مورد نیاز چربی لازم بیرون کشیده می شود و در نهایت در گونه ها تزریق می شود.

همانطور که می دانید گونه جزو مهمترین اعضای میانه صورت است، متاسفانه همراه با بالا رفتن سن گونه ها دچار افتادگی می شوند،و برجستگی خود را از دست می دهند.

پروتز گونه

تغییرات ایجاد شده در گونه شامل افتادگی ناحیه کنار فک و ایجاد خط‌های عمیق و چین‌های بزرگ در قسمت لب و بینی (خط کشیده شده از گوشه بینی تا گوشه دهان) است.

بهترین اقدام برای بازسازی پوست و بازگرداندن حالت قبلی گونه ها جراحی زیبایی صورت است که می تواند با تزریق فیلر و چربی جبران شود.

زمانی که گونه ها حجیم باشند،صورت صاف به نظرمی آید و بخش میانی گونه از پلک پایین محافظت می کند و ممکن است در حالت چشم ها نیز تاثیر گذار باشد.

تزریق چربی در گونه،یک جراحی کاملا بی خطر و با امنیت بالا است، اگر این عمل توسط یک جراح متخصص انجام شود، با آرامش خیال و رضایتمندی کامل همراه خواهد بود.

تزریق چربی در گونه ها اثرات مطلوب و موثری دارد. تزریق چربی تقریبا هیچ عوارضی ندارد و در صورتی که به اشتباه تزریق شود و دچار خطا شود چربی از بدن خود فرد است و دچار واکنش نمی شود.

ماندگاری چربی تزریق شده در گونه ها از چند ماه تا چند سال متغیر است و این زمان بستگی به تبحر جراح در تزریق و نیز بافت پوستی خود فرد دارد .

در صورتیکه نیاز به جراحی زیبایی صورت دارید می توانید با دکتر شهسواری در ارتباط باشید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
Call Now Button