دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 ویژگی عمل بینی زیبا
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

ویژگی عمل بینی زیبا

ویژگی عمل بینی زیبا

یک بینی زیبا چه معیارهایی دارد ؟

آیا کوچک بودن آن کافیست ؟ و یا نکات دیگری نیز باید رعایت شود؟

امروزه عمل زیبایی بینی به جز رفع نواقص و انحرافات به عنوان یک عمل زیبایی برای تغییر چهره نیز استفاده میشود . هرچند ممکن است فرد از نظر پزشکی نیازی به جراحی بینی نداشته باشد اما بسیاری از افراد تمایل به انجام آن دارند .

داشتن یک بینی صاف و کوچک  کمی سربالا بهترین دلیل برای انجام عمل زیبایی بینی است. اما سوالی که در این زمینه پرسیده میشود این است که:

معیارهای یک بینی زیبا  شامل چه مواردی میشود ؟ و ویژگی عمل بینی زیبا چیست؟

قبل از هرگونه اقدام برای جراحی جراح بینی شمارا معاینه میکند در این معاینه بسیاری از موارد بررسی میشود

زاویه ی بینی با پیشانی  یکی از همین موارد است ، زاویه ای که پیشانی با بینی می سازد باید بین ۱۱۵ تا ۱۳۵ درجه باشد

زاویه بینی با صورت ، زاویه ای که بینی با صورت می سازد باید بین ۳۰ تا۴۰ درجه باشد بهترین حالت این زاویه نزدیک به  ۳۶ درجه است.

زاویه بینی نسبت به لب ها ،در ایده ال ترین حالت بهتر است زاویه بین بینی و لب ها در خانم ها باید بین ۹۵ تا ۱۰۵ درجه و برای آقایان بین ۹۰ تا ۹۵ درجه باشد               choosing-nose-surgen

در ادامه ی معاینه ها  عرض و پهنای بینی در مقایسه با چشم و دیگر اجزا  مورد معاینه قرار میگیرد بعد از معاینه تمامی انحرافات ، قوز بینی و بسیاری از موارد دیگر مشخص خواهد شد .

بیشتر بخوانید
درمان تیروئید

اگر بینی دچار مشکل باشد نیاز به عمل جراحی احساس میشود و در پایان عمل نیز تمامی موارد بالا طبق استانداردهای لازم برای بینی منظورخواهد شد .

یک روش دیگر برای سنجش زیبایی بینی مد نظر است ، بینی را یک مثلث در نظر بگیرید و از زیر به آن نگاه کنید اگر ارتفاعِ این مثلث را به سه قسمت مساوی تقسیم کنیم ، سوراخ های بینی باید دو سوم اولیه را تشکیل دهند.

 

عمل زیبایی بینی برای خانم و آقایان متفاوت است ، درجات و اندازه گیری ها باید دقیق و استاندارد در نظر گرفته شوند . بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که تمامی اصول یک بینی زیبا را برای شما رعایت کند .

همچنین در صورتی که میخواهید این عمل را انجام دهید به جراحی مراجعه کنید که تمایز های لازم عمل بینی را برای خانم ها وآقایان در نظر بگیرد تا یک نتیجه ی مطلوب و رضایت بخش دریافت نمایید .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
Call Now Button