دکتر ابراهیم شهسواری » مقالات » هزینه جراحی بینی
۴ دقیقه

هزینه جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.5]

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی ظریف ترین جراحی زیبایی در صورت است . به دلیل اینکه جراحی بینی روی یک عنصری است که سه بعد دارد همانند یک مجسمه می باشد بدین معنا که طول، عرض، ارتفاع و عمق دارد . این مجسمه کوچکترین نامتقارنی داشته باشد، نشان می دهد از طرفی این عضو در مرکز صورت قرار دارد بنابراین اولین نگاه افراد به بینی شخص می باشد لذا این جراحی زیبایی بسیار مهم است و نیاز به دقت عمل بالایی دارد .

جراحی زیبایی بینی ورم زیادی دارد و این ورم بعد از عمل بینی زمان زیادی نیاز دارد تا برطرف شد و نیازمند صبر طولانی مدت می باشد . بنابراین شایع ترین عمل زیبایی در دنیا عمل زیبایی بینی است . جراحی بینی یک جراحی بسیار ظریف است و ظرافت کاری بسیار دارد و دقت در این عمل مهم است .

شایان ذکر است که در انتخاب جراح زیبایی بینی خود دقت نمایید تا از بروز عوارض ناشی از جراحی پیشگیری نمایید .

مراقبت های بعد از جراحی بینی

استعمال دخانیات

نکته بسیار مهم این است که دو هفته قبل از عمل و چهار هفته پس از جراحی بینی از استعمال دخانیات اعم از سیگار و قلیان بپرهیزید .

بیشتر بخوانید
عمل بینی به روش باز

شستشو بینی بعد از جراحی

بهتر است پس از جراحی به مدت یک ماه از سرم های شستشو جهت شستشو داخل بینی استفاده نمایید . در صورت استفاده از قطره های بینی بهتر است طبق تجویز پزشک در ساعت معین شده مورد استفاده قرار بگیرد .

در حین شستشو بینی پس از جراحی بهتر از فین کردن خودداری ورزید زیرا محکم فین کردن می تواند منجر به خونریزی در بینی شود و بهتر است به مدت یک ماه پس از جراحی بینی از فین کردن اجتناب ورزید .

چسب زدن بینی بعد از عمل بینی

عموما چسبی که برای بیماران بعد از عمل مورد استفاده می شود بین سه هفته تا یک ماه می باشد . مدت زمان چسب زدن بینی بسته به پوست بیمار دارد در صورتی که پوست فرد نازک باشد سه هفته کافی است ولی در صورتی که بینی گوشتی و پوست فرد ضخیم باشد بهتر است دو ماه بعد از عمل از چسب استفاده شود .

نحوه خوابیدن پس از جراحی بینی

بهترین توصیه این است که پس از جراحی بینی به صورت طاق باز خوابیدن است . سر کمی بالاتر از بدن باشد که این امر منجر به کاهش ورم می نماید . به هیچ عنوان بر روی شکم نخوابید این طرز خوابیدن سبب می شود تا بینی شخص فشار وارد شود سبب کج شدن بینی فرد می شود .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید
هزینه جراحی انحراف بینی

تغذیه بعد از جراحی زیبایی بینی

بعد از انجام جراحی زیبایی بینی افراد ممنوعیت غذایی ندارد اما توصیه پزشکان به این افراد استفاده از مواد غذایی کم نمک می باشد . نکته قابل توجه این است که از نمک زیاد دوری نمایند . به طور نرمال افراد بیست و چهار ساعت پس از جراحی بینی می توانند هر نوع مواد غذایی دلخواه خود را مصرف نمایند .

ورزش پس از عمل بینی

پیاده روی بعد از عمل بینی به روند بهبود شخص کمک می نماید . از طرفی این نوع ورزش کردن منجر به کاهش تورم بینی می شود . و از انجام ورزش های خیلی سنگین به مدت شش ماه بعد از عمل بهتر است که متوقف شود . بهتر است سه ماه بعد از عمل از شنا کردن اجتناب ورزند .

عوارض جراحی زیبایی بینی

عوارض جراحی زیبایی بینی به دو دسته تقسیم می شود . برخی از عوارض ناشی از جراح و برخی دیگر عوارض احتمالی و موقت می باشد . عوارض احتمالی نظیر: کبودی و تورم می باشد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . اما عوارض ناشی از جراحی کاملا وابسته به جراح بینی می باشد لذا برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی متبحر مراجعه نمایید .

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال: هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت می باشد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی بهتر است به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید
تقویت غضروف بینی

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 12 =

Call Now Button