دکتر ابراهیم شهسواری » متخصص جراحی بینی » نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل
[reading-time]

نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

نحوه چسب زدن بینی بعد از عمل

از مراقبت های مهم بعد از عمل بینی نحوه چسب زدن به بینی می باشد . چسب  زدن بینی جهت کاهش تورم و شکل دهی بینی مورد استفاده قرار می گیرد . چسب بینی در هفته های اول بعد از عمل جراحی لازم است و کمک بزرگی در شکل دهی به بینی و کاهش تورم آن می کند . فرد به راحتی می تواند در مقابل آینه قرار بگیرد و چسب بینی خود را طبق آنچه آموزش دیده است تعویض نماید .

آموزش صحیح چسب زدن به بینی

در ابتدا یک چسب به اندازه هشت الی نه سانتی متری از زیر نوک بینی به شکل هفت یا V انگلیسی زده می شود که این چسب سبب می شود تا نوک بینی جمع شود .

سپس یک چسب به اندازه چهار سانتی متری برش می دهیم و دقیقا روی نوک بینی قرار می دهیم . بعد از آن سه چسب به اندازه پهنای بینی برش زده و بالاتر از نوک بینی قرار می دهیم هر کدام از این چسب ها را به اندازه دو میلی متر قرار می دهیم .

اندازه این چسب ها نباید از عرض بینی پهن تر باشد و امکان برداشتن چسب بینی هر دو روز یک بار وجود دارد . نحوه برداشتن چسب بینی پس از استحمام و خیس خوردن چسب های بینی امکان پذیر است .

بیشتر بخوانید
تامپون بینی

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مدت زمان چسب زدن بینی

زمان قرار گرفتن چسب بر روی بینی با توجه به نوع بینی و ضخامت پوست بینی متفاوت می باشد . در صورت اینکه پوست بینی ضخیم باشد نیاز بیشتری به زدن چسب بر روی بینی دارد . به طور معمول مدت زمان چسب زدن بینی های گوشتی دو ماه می باشد اما در برخی از افراد مدت زمان چسب زدن بینی ها کمتر و بیشتر از دو ماه است .

بهتر است پس از انجام جراحی بینی ابتدا نحوه چسب زدن بینی را از جراح بینی خود آموزش دیده سپس اقدام به چسب زدن نمایید .

فواید چسب زدن بینی بعد از عمل

چسب زدن بینی پس از جراحی بسیار مفید بوده و بسیار تاثیر گذار می باشد . از فواید چسب زدن بینی می توان به کاهش تورم و شکل گیری بهتر بینی موثر است . لذا بهتر است طبق صلاح دید جراح بینی طبق زمان تعیین شده بر روی بینی خود چسب بزنید .

فیلم آموزشی روش صحیح چسب زدن بینی بعد از عمل جراحی

در این ویدئو نحوه چسب زدن بینی توسط دکتر ابراهیم شهسواری جراح و متخصص گوش، حلق و بینی نمایش داده می شود  . برای آموزش در این خصوص با ما همراه باشید و به تماشای ویدئو بپردازید .

بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از جراحی بینی

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + نه =

Call Now Button