دکتر ابراهیم شهسواری » مقالات » مشاوره جراحی بینی
۳ دقیقه

مشاوره جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

یکی از اقدامات ضروری قبل از انجام جراحی زیبایی بینی انجام مشاوره می باشد. دلایل انجام مشاوره قبل از جراحی زیبایی بینی بررسی توسط پزشک می باشد زیرا ممکن است فرد نیازی به جراحی نداشته باشد اما در صورت اینکه پزشک تعیین نماید جراحی لازم است در این مشاوره آندیکاسیون جراحی توسط جراح به فرد منتقل می شود.

 در ضمن در حین مشاوره معاینه کامل از بیمار صورت گیرد و آناتومی صورت و بینی مورد ارزیابی قرار می گیرد و تناسب بینی با اجزای سایر صورت مورد بررسی قرار می گیرد تا در انجام جراحی زیبایی بینی مد نظر قرار گرفته شود. گاهی ممکن است تشخیص داده شود همراه با جراحی  بینی، جراحی های دیگر نظیر پروتز چانه هم صورت بگیرد.

حتما باید بینی فرد آندوسکوپی قدامی و خلفی انجام شود تا انحراف بینی قدامی و خلفی تشخیص داده شود و اگر بیمار پولیپ داشته باشد بتوانیم آن را قبل از عمل مشخص شویم و برای درمان آن اقدام نماییم. در جلسات مشاوره نوع بینی مشخص می شود که حتما قبل از انجام جراحی زیبایی بینی نمونه کارهای عمل بینی را ببینید و خیلی خوب است که بینی های که شبیه شما است را بتوانید ببینید که به چه صورت جراحی بینی برای آن ها انجام شده است .

سوالات متداول مشاوره جراحی بینی

یکی از سوالات رایج در بین عموم افراد این است که چه سوالاتی در جلسه مشاوره جراحی بینی باید پرسیده شود. جراح چند سال سابقه عمل جراحی انجام داده است و از دیگر سوالات مهم این است که جراح چه تعداد جراحی زیبایی بینی انجام داده است که این سوال تجربه و ماهرت پزشک را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید
تورم بعد از جراحی بینی

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

از دیگر سوالات رایج در این جلسه جراحی بینی با بیهوشی و یا با بی حسی موضعی و برخی از جراحی ها با بیهوشی عمومی انجام می شود و بیهوشی عمومی قطعا ایمن تر از بی حسی موضعی است.

سوالی دیگر که در این جلسه باید مطرح شود این است که جراحی بینی با روش باز یا بسته انجام می شود =. که روش باز یک روشی است که جراح بهتر می تواند مشکلات بینی را برطرف نماید.

در جلسات مشاوره نوع بینی مشخص می شود که حتما قبل از انجام جراحی زیبایی بینی نمونه کارهای عمل بینی را ببینید و خیلی خوب است که بینی های که شبیه شما است را بتوانید ببینید که به چه صورت جراحی بینی برای آن ها انجام شده است .

معمولا سوال دیگری که مطرح می شود نتیجه عمل بینی به چه صورت است ؟ می توان گفت نتیجه عمل قابل پیش یبنی نیست و تا حدی می توان آن را پیش بینی کرد . نوع بینی در جراحی و تنفس بعد از جراحی بینی خیلی مهم است و می توانید این را از پزشک خود بپرسید .

از دیگر سوالات شایع در این جلسه این است که احتمال جراحی ترمیمی بینی و روتوش چقدر است؟ می توان گفت احتمال روتوش و ترمیم جراحی بینی بین هشت تا دوزاده درصد می باشد.

بیشتر بخوانید
عمل بینی افراد سیگاری

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

Call Now Button