دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 عوارض جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یک جراحی مهم و جز ظریف ترین و سخت ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید . بینی در مرکز صورت قرار می گیرد و مهمترین جز در  زیبایی چهره فرد است . معبر ورود هوا بینی است وقتی هوا وارد بینی می شود مسیر تنفسی فوقانی و تحتانی بینی را طی می کند تا وارد ریه ها شود پس اگر این معبر دچار اختلال شود باعث می شود تا هوای که به ریه ها می رسد هوای مناسبی نباشد و تنفس دچار اختلال شود . سومین نقش بینی معبر ورود هوا و رسیدن به سلول های بویایی است  وقتی اختلالی در مسیر وجود داشته باشد، باعث می شود تا هوای خوبی به سلول های بویایی نرسد و به دنبال آن فرد دچار مشکلات بویایی شود . مشکل بویایی در دراز مدت می تواند بر روی حس چشایی هم تاثیر می گذارد .

شایان ذکر است، توجه زیادی به این نوع جراحی زیبایی باید شود تا از بروز عوارض و این گونه اختلالات پیشگیری شود لذا جراحی زیبایی بینی، جراحی است که تکنیکی تر، ظریف تر و بسیار حائذ اهمیت می باشد .

نقش پوست در جراحی زیبایی بینی

پوست مهمترین فاکتور و نقش بسزایی در جراحی بینی دارد . زیرا پوست های که ضخیم و چرب هستند که اصطلاحا به آن ها بینی های گوشتی گفته می شود باعث می شود تا ساختار زیرین به خوبی دیده نشود و تغییرات ایجاد شده در جراحی به خوبی نمایان نمی شود . اما پوست های نازک حتی تغییرات بسیار ریز در زیر ساختار بینی را به خوبی نشان می دهد . پس مهم ترین نکته در بررسی های قبل از جراحی بینی تعیین نوع پوست فرد می باشد .

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

  1. مشاوره جراحی بینی
  2. تعیین نوع پوست فرد
  3. بررسی سابقه بیماری
  4. انجام معاینات
  5. انجام سی تی اسکن
  6. انجام آزمایش خون

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های بدون عارضه می باشد . تورم، کبودی از پیامدهای معمول جراحی زیبایی بینی می باشد که پس از مدتی به حالت طبیعی خود برمی گردد .

اما برخی از عوارض هستند که در اثر اصرار بیش از حد فرد و افراد غیرمتخصص رخ می دهد . این عوارض عبارتست از: عدم قرینگی، کوچک کردن بیش از حد بینی، عفونت، خونریزی و اختلالات تنفسی می باشد . لذا برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید تا از بروز چنین عوارضی پیشگیری شود . دکتر ابراهیم شهسواری جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در این زمینه مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند .

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال هزینه جراحی بینی های استخوانی با جراحی بینی های گوشتی متفاوت بوده و از دیگر عوامل موثر در تعیین هزینه جراحی، هزینه کلینیک یا بیمارستان و هزینه پزشک بیهوشی می باشد . لذا برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه جراحی زیبایی بینی بهتر است به جراح بینی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

Call Now Button