مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عمل بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی

بینی از نظر ساختار و ضخامت به دو دسته تقسیم بندی می شوند . بینی های گوشتی معمولا پوست ضخیم تر و از غضروف کمتری برخودار هستند در حالی که بینی های استخوانی پوست آن ها نازک تر و استخوانی تر است . پوست افراد با توجه به نژاد آن ها ضخامت شان متفاوت است . ابتدا باید بینی توسط جراح بینی معاینه شود تا بررسی ها لازم انجام شود و نتیجه عمل بینی را می توان پس از معاینه به فرد انتقال داد، نتیجه عمل بینی ها با توجه به ضخامت پوست متفاوت است .

عمل بینی گوشتی

بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی اطلاق می شود که بینی با پوست چرب و ضخیم، غضروف های ضعیف و استخوان های کوچک است . اما آنچه در عمل بینی گوشتی خیلی مهم است تقویت بافت غضروفی آن ها با استفاده از گرفت های که از خود سپتوم بیمار تهیه می شود و می تواند باعث فرم دهی بهتر و پیشگیری از ایجاد عوارض مانند افتادگی بعد از عمل می شود .

نکات مهم عمل بینی گوشتی

یکی از نکات مهم در عمل بینی گوشتی علاوه بر تبحر و تجربه جراح در عمل بینی، داشتن خواسته های واقع گرایانه بیمار است . افراد باید بپذیرد کوچک کردن بیش از حد بینی محدودیت های دارد و بیمارانی که خواستار بینی های خیلی کوچک هستند معمولا دچار عوارض و مشکلات تنفسی خیلی کوچک می شوند .

بینی های گوشتی کمی حساس تر هستند و مدت زمان چسب زدن ممکن است کمی طولانی تر باشد و گاهی ممکن نیاز به تزریق کورتون بعد از عمل داشته باشند .

برگشت بینی های گوشتی

یکی دیگر از سوالات شایع در بینی عموم افراد جامعه این است که برگشت بینی های گوشتی امکان پذیر است ؟

باید گفت که این طور نیست و برگشت پذیر نخواهد بود، فقط باید گفت بینی های گوشتی یا بینی های با پوست ضخیم تورم آن مدت زمان بیشتری طول می کشد تا برطرف شود و همچنین این نوع بینی ها دیرتر جا می افتند .

بینی گوشتی معمولا بینی است که پوست ضخیم تری دارد و این ضخامت پوست می تواند بسیار متغییر باشد . عمل بینی گوشتی هم همانند دیگر بینی ها نتیجه بخش است ولی بینی های که خیلی پوست ضخیمی دارند، ممکن است بینی نوک تیز و فانتزی از آن حاصل نشود .

عوارض عمل بینی گوشتی

عمل بینی یک جراحی زیبایی بدون عارضه می باشد، اما برخی از عوارض احتمالی نظیر تورم و کبودی همانند دیگر جراحی های زیبایی رخ می دهد که این عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود . در عمل های بینی برخی از عوارض ممکن است ناشی از جراحی باشد که برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال هزینه عمل بینی های گوشتی با بینی های استخوانی متفاوت است . همچنین قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان هزینه دقیقی را مشخص نمود لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

در صورتی که قصد انجام عمل بینی را دارید بهتر است برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص عمل بینی گوشتی بهتر است با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید  .

برای کسب اطلاعات بیشتر به جراح بینی خوب در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

عمل بینی طبیعی

عمل بینی مردان

عمل بینی ارزان

نمونه کارهای دکتر ابراهیم شهسواری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

Call Now Button