مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

عمل بینی ارزان

عمل بینی ارزان

یکی از جنجالی ترین سوالات انجام عمل بینی ارزان می باشد اما به چه قیمت !!!

انجام جراحی بینی ارزان تحت نظر پزشک غیر متخصص با هزینه کم باعث ایجاد مشکلات ظاهری و تنفسی در بینی می شود . هزینه ترمیم و ریسک عمل ترمیم بینی در این موارد بسیار بیشتر است . هزینه عمل بینی توسط پزشک مجرب و ماهر، متخصص بیهوشی و هزینه کلینیک تعیین می شود . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی بهتر است به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید .

جراحی بینی

عمل بینی

عمل زیبایی بینی به معنای ساختن و بازسازی بینی است اما با عمل های بینی که در اثر حوادث دچار مشکل شده اند متفاوت است . افرادی که در اثر حوادث بینی خود را از دست داده اند در این افراد باید بینی به طور کامل با استفاده از غضروف و پوست مجددا ساخته شود و یک جراحی چند مرحله ای و سخت است . معمولا عمل بینی با دو هدف انجام می شود یکی جهت زیباسازی و دیگری بازسازی  است که برای افرادی که دچار مشکلات شده اند انجام می گردد .

جراحی بینی یک جراحی مهم و جز ظریف ترین و سخت ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید . بینی در مرکز صورت قرار می گیرد و مهمترین جز در زیبایی چهره فرد است  . معبر ورود هوا بینی است وقتی هوا وارد بینی می شود مسیر تنفسی فوقانی و تحتانی بینی را طی می کند تا وارد ریه ها شود .

بیشتر بخوانید
نکات مهم بعد از عمل بینی

عمل بینی گوشتی

یکی از نگرانی های افراد این است که بینی گوشتی بعد از عمل بازگشت پذیر هستند اما این یک باور غلط در بین عموم افراد است . عمل های گوشتی و هر کدام از دیگر عمل ها هر کدام یک تکنیک خاص خود را دارند و اگر به درستی اجرا شود حتما با گذشت زمان نتیجه بهتری خواهیم دید . به طور کلی چنین موردی وجود ندارد که بینی به حالت های قبل از عمل برگردد مگر اینکه ضربه ای به بینی وارد شود یا یک اتفاق ناگوار بیافتد . شایان ذکر است که جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر نیست .

عمل بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یک سردرگمی در ذهن افراد به وجود می آورد که تصور می کنند عمل بینی طبیعی به معنای تغییر ایرادات بینی است و ظاهر بینی تغییر آنچنانی نخواهد داشت ولی باید گفت بینی تغییرات خوبی خواهد داشت و آن حالت طبیعی بودن بینی حفظ می شود به طوری که افراد بعد از گذشت چند سال تصور می کنند که بینی اصلا عمل شده نیست .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

تنفس بعد از عمل بینی

اصولا اگر عمل بینی به درستی انجام شود نباید هیچ گونه مشکلاتی تنفسی برای فرد به وجود آید . یکی از عوارض عمل بینی که ممکن است رخ دهد مشکلات تنفسی است که اغلب اوقات توسط افراد غیر متخصص رخ می دهد لذا برای پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مجرب مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید
بهترین جراح بینی در تهران

توصیه های مهم عمل بینی

یکی از توصیه های مهم به بیماران این است که صبر داشته باشند . کاهش تورم معمولا شش ماه طول می کشد و برخی از بینی ها با توجه به نوع بینی و پوست فرد یک سال به طول می انجامد . از دیگر توصیه های مهم به افراد، رعایت نکات و مراقبت های بعد از عمل بینی است که به نتیجه مطلوب تر کمک می کند .

نتیجه گیری و هزینه عمل زیبایی بینی

انجام جراحی بینی با هزینه کم ممکن است عوارض جبران ناپذیر به همراه داشته باشد . هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد . لذا برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه عمل بینی به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =

Call Now Button