مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

عمل انحراف بینی

عمل انحراف بینی

انحراف تیغه وسط بینی امر خیلی شایعی است و درصد زیادی از مردم انحراف بینی دارند که این انحراف ممکن است با انحراف، کجی ظاهری بینی همراه باشد و یا نباشد، گاهی احتمالا کجی ظاهری بینی همراه با اختلال تنفس است یا اینکه ممکن است انحراف بینی هیچ گونه علامتی نداشته باشد  .

عمل بینی

آیا تمام کسانی  که انحراف بینی دارند باید عمل کنند ؟

هشتاد درصد از افراد به انحراف بینی مبتلا هستند و تمامی افراد نیاز به جراحی ندارند . در حقیقیت صرفا افرادی که انحراف در آن ها باعث ایجاد علامت شده است نیاز به جراحی دارند . این علامت خود را به صورت گرفتگی بینی، تنفس از بینی مختل می شود و برخی از بیماری های مانند سینوزیت در شیوع کمتر دیده می شود .

علائم شایع انحراف بینی

  • کجی ظاهری بینی
  • اختلال درتنفس از طریق بینی
  • خرخر شبانه

از دیگر علائم انحراف بینی که ممکن است گاهی اوقات در افراد اتفاق بیفتد عبارتست از:

  • سردرد
  • عفونت های مکرر
  • کاهش حس بویایی

آیا جراحی انحراف بینی و زیبایی بینی به طور همزمان امکان دارد ؟

اگر فردی قصد عمل جراحی انحراف بینی را دارد بهتر است که هر دو را با هم به دو دلیل انجام دهد . یکی اینکه نتیجه عمل بهتر خواهد بود بخصوص مواقعی که خود بینی ظاهری کجی دارد وقتی پزشک تیغه بینی را از داخل صاف می کند ولی کل بینی به یک طرف رفته باشد جراحی خوبی نخواهد شد .

دلیل بعدی این است که زمانی که تیغه کج بینی که غضروف های نامناسب را خارج کنیم در عمل های زیبایی از آن ها می توانیم به عنوان گرفت ها استفاده کنیم . می توان این غضروف ها را در جاهای تنگی و کمبود غضروف استفاده کرد و اگر جراحی انحراف بینی انجام شود و بعد از یک مدت بخواهیم جراحی زیبایی انجام دهیم دیگر نمی توان از آن غضروف ها استفاده نماییم و ممکن است مجبور شویم از غضروف های لاله گوش استفاده نماییم . لذا بهتر است زمانی که نیاز به جراحی زیبایی بینی و انحراف بینی دارید هر دو این جراحی را به طور همزمان با هم انجام دهید تا به نتیجه بهتری دست یابید .

سن عمل انحراف بینی

سن مناسبی برای انجام عمل انحراف بینی وجود دارد که این سن با توجه به بلوغ جسمی و عقلی متفاوت است و حدود سن تعیین شده هجده سال می باشد اما با توجه به بلوغ جسمی افراد این سن حدود یک تا دو سال متغیر بوده و کمتر  خواهد شد .

عوارض عمل انحراف بینی

عمل انحراف بینی همانند دیگر عمل های زیبایی عاری از هر گونه عارضه می باشد . اما برخی از عوارض احتمالی در تمام جراحی ها وجود دارد که این عوارض همانند کبودی و تورم طی مدت زمانی کوتاه در فرد دیده می شود و جایی هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا این گونه عوارض موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

 

به منظور مشاهده نمونه عمل های دکتر ابراهیم شهسواری می توایند به گالری تصاویر عمل بینی مراجعه نمایید .

هزینه عمل انحراف بینی

هزینه جراحی انحراف بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و قبل از انجام بررسی ها و معاینات لازم امکان تعیین دقیق هزینه وجود ندارد . لذا برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه عمل انحراف بینی به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه نمایید .

کلام آخر

از نظر متخصصان عمل انحراف بینی از سخت ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید .  در صورتی که دچار انحراف بینی هستید و قصد انجام عمل بینی را دارید بهتر است برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص عمل انحراف بینی بهتر است با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید  .

برای کسب اطلاعات بیشتر به جراح بینی خوب در تهران مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

عمل بینی طبیعی

عمل بینی مردان

عمل بینی ارزان

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

Call Now Button