مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

سن مناسب جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

سن مناسب جراحی بینی

یکی از شایع ترین سوالات در بین عموم افراد سن مناسب جراحی زیبایی بینی است . باید گفت سن مناسب در مردان و زنان با یکدیگر متفاوت است . جراحی زیبایی بینی در هر سنی می تواند انجام شود اما بهترین سن برای جراحی بینی در زنان در فواصل سنی بیست تا چهل سالگی است .

در زنان حدود سن هفده سالگی غضروف ها به رشد انتهایی خود می رسند . اما در مردان عمدا یک تا دو سال تاخیر دارد . بنابراین در زنان توصیه می شود هفده سال کامل باشد و در مردان حداقل 18 یا 19 سال کامل باشد .

ممکن است در برخی از کشور ها سن مجاز انجام جراحی بینی کمتر باشد، ژنتیک افراد در جاهای مختلف دنیا تفاوت دارد اما آنچه در ایران مطرح است در این فواصل سنی جراحی بینی انجام می شود .

توصیه می شود زیر این سن جراحی زیبایی بینی انجام نشود زیرا ممکن است نیاز به جراحی مجدد بینی داشته باشد .

نکته ای که وجود دارد این است که باید جراحی بینی زمانی صورت گیرد که صورت به رشد کامل خود رسیده باشد تا بتوانیم تقارن بین اجزای صورت برقرار کنیم .

حداکثر سن انجام جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی در سنین بالا سن خاصی مشخص نشده است . حداکثر سنی که می توان جراحی زیبایی بینی را انجام داد بسته به نوع شرایط بیمار دارد، بدین معنا که حداکثر سن برای جراحی وجود ندارد در صورتی که از لحاظ قلبی و عروقی سالم باشد می تواند جراحی زیبایی بینی را انجام دهد . اما از لحاظ نتیجه جراحی و نوع بافت غضروف ها معمولا بعد از 55 تا 60 سالگی دیگر جراحی زیبایی بینی انجام نمی شود .

جراحی بینی یک عمل زیبایی است که نیازمند مراقبت های ویژه ای بعد از جراحی دارد ، البته نگران نباشید شما از پس این مراقبت ها به خوبی بر می آیید و با کمی دقت می توانید دوره ی نقاهت را بدون هیچ مشکلی سپری کنید . دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

شایان ذکر است، برای انجام جراحی حتما باید افراد توسط جراح بینی مورد ارزیابی قرار بگیرند تا بعد از بررسی ها لازم زمان دقیق جراحی زیبایی بینی مشخص شود . زیرا برخی از افراد زودتر به بلوغ می رسند و برخی دیگر با توجه به نوع نژاد، ژنتیک و مناطق آب و هوایی ممکن است دیرتر به سن بلوغ برسند، حتما باید توسط پزشک معاینه شوند و در صورتی که علائم بلوغ در آن ها نمایان باشد که با شرح حال از بیمار، معاینات لازم و در نهایت انجام آزمایشات می توان زمان جراحی بینی را مشخص کرد .

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی بعد از ارزیابی و معاینه پزشک مشخص می شود . هزینه جراحی زیبایی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

دکتر شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی جراح زیبایی بینی در تهران (آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
مقالات مرتبط
[yarpp]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.