دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

تزریق آمپول بعد از جراحی بینی یکی از مواردی است که بسیاری از کاندید های جراحی بینی سوالاتی در رابطه با آن دارند ، برخی تصور میکنند که انجام این تزریق برای همه ی افراد الزامی است و در صورتیکه این آمپول تزریق نشود،نتیجه ی عمل تغییر خواهد کرد .

در پاسخ به ابهامات مراجعه کنندگان لازم است تا بیان کنیم که تزریق این آمپول بعد از جراحی بینی میتواند تا حدودی از تورمات ناشی از جراحی میکاهد .

البته این آمپول بیشتر در بینی های گوشتی مورد استفاده قرار میگیرد و زیرا بینی های گوشتی به اندازه ی بینی های استخوانی قابل انعطاف نبوده و معمولا جزو بینی هایی محسوب میشود که نتیجه ی عمل آن یک بینی فانتزی و استخوانی نمیشود .

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

البته تبحر پزشک  در انجام این عمل حساس بسیار موثر است ، موارد زیادی مشاهده شده است که بیمار دارای بینی گوشتی بوده و از نتیجه ی عمل بسیار راضی است .بنابراین سعی کنید قبل از عمل یک جراح خوب انتخاب کنید .

بینی گوشتی به دلیل زخیم بودن پوست بافت های زیر پوست را تحت تاثیر قرار داده و جراحی بینی را به خوبی نمایان نمیکند در واقع این بینی  دارای خاصیتی است که بافت زیر پوست را مستعد میکند و تیغه ی بینی که در جراحی نازک و صاف شده است را به مرور زمان زخیم میکند در چنین حالتی پشت بینی زخیم شده و بافت تیغه را تغییر میدهد  .بنابراین برای جلوگیری از چنین عارضه ای باید آمپول موردنیاز را تزریق نمایید. تزریق این آمپول پوست بینی  را نازک کرده و تغییرات ایجاد شده در جراحی را بهتر نمایان میکند .

 

توصیه میشود از تزریق خودسرانه این آمپول به بینی خود بپرهیزید ، زیرا ممکن است بافت بینی شما بسیار نازک شده و شمارا آزرده خاطر نماید .

در نظر داشته باشید که تشخیص نیاز بینی شما به این آمپول توسط پزشک جراح صورت میگیرد .

اگر نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه دارید با دکتر شهسواری در ارتباط باشید .

ما نیز منتظر نظرات و پیشنهادات و نیز مطرح کردن سوالات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
Call Now Button