دکتر ابراهیم شهسواری » جراحی بینی » دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی
۲ دقیقه

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

تزریق آمپول بعد از جراحی بینی یکی از مواردی است که بسیاری از کاندید های جراحی بینی سوالاتی در رابطه با آن دارند ، برخی تصور میکنند که انجام این تزریق برای همه ی افراد الزامی است و در صورتیکه این آمپول تزریق نشود،نتیجه ی عمل تغییر خواهد کرد .

در پاسخ به ابهامات مراجعه کنندگان لازم است تا بیان کنیم که تزریق این آمپول بعد از جراحی بینی میتواند تا حدودی از تورمات ناشی از جراحی میکاهد .

البته این آمپول بیشتر در بینی های گوشتی مورد استفاده قرار میگیرد و زیرا بینی های گوشتی به اندازه ی بینی های استخوانی قابل انعطاف نبوده و معمولا جزو بینی هایی محسوب میشود که نتیجه ی عمل آن یک بینی فانتزی و استخوانی نمیشود .

دلیل تزریق آمپول بعد از جراحی بینی

البته تبحر پزشک  در انجام این عمل حساس بسیار موثر است ، موارد زیادی مشاهده شده است که بیمار دارای بینی گوشتی بوده و از نتیجه ی عمل بسیار راضی است .بنابراین سعی کنید قبل از عمل یک جراح خوب انتخاب کنید .

بینی گوشتی به دلیل زخیم بودن پوست بافت های زیر پوست را تحت تاثیر قرار داده و جراحی بینی را به خوبی نمایان نمیکند در واقع این بینی  دارای خاصیتی است که بافت زیر پوست را مستعد میکند و تیغه ی بینی که در جراحی نازک و صاف شده است را به مرور زمان زخیم میکند در چنین حالتی پشت بینی زخیم شده و بافت تیغه را تغییر میدهد  .بنابراین برای جلوگیری از چنین عارضه ای باید آمپول موردنیاز را تزریق نمایید. تزریق این آمپول پوست بینی  را نازک کرده و تغییرات ایجاد شده در جراحی را بهتر نمایان میکند .

بیشتر بخوانید
جراح بینی در خیابان ولیعصر

 

توصیه میشود از تزریق خودسرانه این آمپول به بینی خود بپرهیزید ، زیرا ممکن است بافت بینی شما بسیار نازک شده و شمارا آزرده خاطر نماید .

در نظر داشته باشید که تشخیص نیاز بینی شما به این آمپول توسط پزشک جراح صورت میگیرد .

اگر نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه دارید با دکتر شهسواری در ارتباط باشید .

ما نیز منتظر نظرات و پیشنهادات و نیز مطرح کردن سوالات شما عزیزان هستیم .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
Call Now Button