دکتر ابراهیم شهسواری » جراحی بینی » دلایل انجام جراحی بینی
۳ دقیقه

دلایل انجام جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دلایل انجام جراحی بینی

جراحی بینی را افرادی که علاقه دارند از ظاهری زیبا و جذاب برخوردار باشند انجام می دهند . برخی از افراد قبل از عمل جراحی دچار استرس و اضطراب می شوند که  بهتر است در انتخاب جراح متخصص دقت زیادی کنند .

افراد زیادی امروزه می خواهند که ظاهری زیبا داشته باشند  و رضایتمندی در افراد حائز اهمیت می باشد .  از این رو با انتخاب  درست جراح مناسب می توان از مسائلی مانند مشکل تنفسی و نارضایتمندی پیشگیری کرد  . بهتر است بیمار  تا یک سال هیچ عملی انجام ندهد  در برخی اوقات به علت نارضی بودن فرد از جراحی خود ممکن است سه یا چهار بار این عمل انجام شود تا نتیجه دلخواه را برای فرد داشته باشد .

مواردی که از شایعترین علل  مراجعه فرد برای  عمل جراحی بینی ( رینو پلاستی ) می باشد به چهار دسته  بینی  تقسیم می شوند عبارتند از:

دسته اول: بیمارانی که بینی کجی دارند .

دسته دوم : بیمارانی که دارای  بینی نوک برجسته و بزرگ و پوستی ضخیم در اصطلاح  بینی های گوشتی هستند.

دسته سوم : بیماران دارای قوز پشت بینی و بینی استخوانی هستند .

دسته چهارم : بیمارانی که بینی آنها پیچ خورده است . بدترین  نتیجه را از  عمل جراحی بیمارانی می گیرند که دارای بینی پیچ خورده می باشند که از آنها به عنوان چالش جراحی زیبایی یاد می شود و بهترین عمل جراحی شامل حال بیمارانی است که دارای مقداری قوز و بینی استخوانی می باشند .

دلایل انجام جراحی بینی

در دسته اول و چهارم بیشترین مشکل تنفسی وجود دارد  بهتر است تیغه وسط بینی اصلاح شود  . بیماران در دسته سوم بیشتر برای زیبایی اقدام به جراحی می کنند . بهتر است  به دلیل تنگی نفس   و ظاهری بد بینی ، بیمارانی که دارای بینی گوشتی و  پوستی ضخیم هستند   از اصرار برداشتن زیاد بینی خود پرهیز کنند .

بیشتر بخوانید
تامپون بینی

برای اینکه از لحاظ تنفسی  در عمل جراحی زبیایی بینی دچار مشکل نشوید بهتر است که قبل از عمل جراحی با یک متخصص گوش و حلق و بینی مشورت کنید .این امر تاثیر خوبی در یک جراحی عالی و بدون نقص برای بیمار به همراه دارد .

بینی گوشتی چیست ؟

افراد زیادی خواستار جراحی بینی گوشتی می باشند این افراد دارای نوک بینی پهن می باشند و  از این رو علاقه دارند بینی خود را جراحی کنند .

پزشک ابتدا بینی را بررسی می کند تا  ببیند که نیاز به جراحی دارد یا نه ؟ دوما  پس از بررسی   غضروف ها  می فهمند  که غضروف ها قابلیت جمع  کردن دارند یا نه ؟ بعد از آن به تقویت غضروف می پردازند.

برخی خدمات دکتر ابراهیم شهسواری :

با تشکر مدیریت سایت دکتر ابراهیم شهسواری ،  متخصص گوش و حلق و بینی

 

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =

Call Now Button