دکتر ابراهیم شهسواری » جوانسازی پوست » جوانسازی ابرو با بوتاکس
۳ دقیقه

جوانسازی ابرو با بوتاکس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

جوانسازی ابرو با بوتاکس

ایجاد چین و چروک با بالارفتن سن همراه است . بنابراین بسیاری از افراد و مخصوصا خانم ها را نگران و ناراحت میکند .

معمولا افزایش سن تغییراتی در پوست افراد ایجاد میکند که باعث میشود  پوست صورت شل و سطح آن پر از چین و چروک شود .

خطوط ایجاد شده برروی پیشانی نمونه ای از آنهاست ، در این حالت ابروهای ما دچار افتادگی میشوند و پلک بالایی چشم را می پوشانند.
هرچه ابروها پایین تر باشند و خطوط بین آن مشهود شود ، سن بالاتر رفته و فرد را خسته و ناراحت نشان میدهد . تزریق بوتاکس باعث معکوس شدن یا جلوگیری از این تغییرات در بسیاری از افراد می شود.در واقع با تزریق بوتاکس در این ناحیه میتوان به راحتی علائم پیری را کاهش داد و به جوانسازی پوست پرداخت.
در اکثر موارد  استفاده از بوتاکس از فشارهایی که باعث پایین آوردن پیشانی و افتادگی و شل شدن پوست ابرو می شود، جلوگیری می کند.

جوانسازی ابرو با بوتاکس

بوتاکس با شل کردن عضله هایی که پیشانی را به سمت پایین می کشند، کار می کند. وقتی بوتاکس به عضله های اخم و کنار ابرو تزریق می شود، عضله ها شل می شود و کشیدن پوست پیشانی به سمت نزدیک بینی را رها می کند و پوست پیشانی می تواند بالا برود. خط اخم نیز کاهش پیدا می کند.
تاثیرات ناشی از تزریق بوتاکس در پیشانی را  میتوانید بعد از دو هفته مشاهده کنید پوست بعد از تزریق بوتاکس سفت شده و چین و چروک آن کاهش میابد.

بیشتر بخوانید
ماندگاری بوتاکس

با تزریق بوتاکس به عضلات پایین آوردن ابروها، عضلات ضعیف می شوند و ابروها بالا برده می شوند. هدف جلوگیری از تغییر شکل ابروها توسط عضلات در طول زمان است.
بسیاری از پزشکان جراحی پلاستیک  از بوتاکس به عنوان لیفت کننده ی ابرو استفاده میکنند  تا کمی ابرو را بالا برده و خطوط افقی روی پیشانی را حذف کند تا صورت ظاهری جوان تر و آرام تر داشته باشد.
زمان زیادی برای انجام این عمل نیاز نیست و بیمار بعد از تزریق میتواند فعالیت های معمولی خود را انجام دهد .

بوتاکس در صورتی که به درستی تزریق شده باشد باعث می شود ابروهای شما به شکل نامحسوس و در عین حال موقتی بالا برود و زمان بهبودی یا از کارافتادگی ندارد. از این رو به یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا رضایتمندی کامل از انجام این عمل را کسب نمایید .

در صورتیکه نظر یا پیشنهادی دارید با ما درمیان بگذارید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

 

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
Call Now Button