دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 جراح بینی در خیابان ولیعصر
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

جراح بینی در خیابان ولیعصر

جراح بینی در خیابان ولیعصر

با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز مقوله زیبایی و داشتن یک چهره زیبا جایگاه عمیقی در فرهنگ و تعاملات زندگی شخصی و اجتماعی انسان ها دارد . جراحی زیبایی بینی در سراسر دنیا جز پرطرفدارترین روش ها برای رسیدن به چهره ای زیبا به شمار می آید . بدون شک آگاهی از تمام مراحل جراحی بینی جز حقوق اولیه متقاضیان جراحی زیبایی محسوب می شود .

در جراحی زیبایی بینی مهمترین قسمت قبل از اقدام هر کاری انتخاب جراح بینی است که امروزه با توجه به شگردهای تبلیغاتی در خصوص افراد غیر متخصص انتخاب را برای متقاضیان این جراحی سخت کرده است و بیشتر افراد برای انتخاب جراح خود سردرگم شده اند و سوالاتی ذهن آنان را به خود مشغول ساخته است که، جراح بینی در خیابان ولیعصر کیست ؟، بهترین جراح بینی در خیابان ولیعصر چه ویژگی های دارد ؟ در ادامه به طور مفصل به این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید .

جراح بینی در خیابان ولیعصر

جراح بینی در خیابان ولیعصر

انتخاب جراح بینی در خیابان ولیعصر

تجربه و مهارت جراح بینی

جراح بینی نقش بسزایی در اعمال جراحی دارند از این رو انتخاب جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد . از ویژگی های که یک جراح بینی را با دیگران جراحان متمایز می نماید تجربه و مهارت اوست . به همین خاطر قبل از اقدام به عمل بینی بهتر است در خصوص سابقه و تجربه پزشک خود اطلاعات کافی را بدست آورید . در غیر این صورت نه تنها ظاهر بینی زیبا نمی شود بلکه سبب بروز مشکلاتی همچون اختلالات تنفسی و اسکار نیز می شود .

موقعیت جغرافیایی مطب جراح بینی

از آنجایی که با انجام جراحی بینی کار با پزشک به همچنان ادامه خواهد داشت و افراد باید برای تعویض چسب بینی و چکاپ های دوره ای به جراح بینی مراجعه نمایند، برخی از افراد ترجیح می دهند به متخصصین در محدوده زندگی خود مراجعه کنند تا دسترسی به مطب جراح بینی میسر باشد و همین اینکه از اتلاف وقت خود بکاهند .

شایان ذکر است، با وجود ترافیک های بین شهری و تردد های سخت دسترسی مطب جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد اما بهتر است بدانید مطب دکتر ابراهیم شهسواری در محدود خیابان ولیعصر از دسترسی خوبی برخوردار است و دسترسی و تردد برای تمامی افراد میسر می باشد .

 بیمار محور بودن جراح بینی

از دیگر ویژگی های مهم یک جراح بینی خوب بیمار محور بودن او و توجه به خواسته ی مراجعه کنندگان است اما از آنجایی که جراحی بینی یک جراحی بسیار حساس است بهتر است در ابتدا به درخواست های خود به خوبی توجه کرده باشید زیرا خواسته برخی از افراد با توجه به آناتومی صورت شان کمی غیر منطقی است و اعمال آن ها حتما مشکلاتی را برای افراد در پی خواهد داشت لذا قبل از بیان خواسته های خود به خوبی به آنان فکر کنید و حتی با جراح بینی خود مشورت نماید تا بتوانید به نتیجه مطلوب تری دست یابید .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید .

بهترین جراح بینی در خیابان ولیعصر

امروزه با شیوع این جراحی عرصه را برای افراد سود جو فراهم شده است که با تبلیغات افراد غیر متخصص را بزرگ کرده و سعی در شناخت آنان دارند اما بهتر است در انتخاب خود دقت لازم و کافی را داشته باشید زیرا جراح بزرگترین و اصلی ترین اثر در جراحی بینی را برعهده دارد . لذا شناخت و انتخاب جراح متبحر و خوب اهمیت ویژه ای دارد . هر چند مفهوم زیبایی تقریبا برای همه ما آشکار است با این وجود جراحان پلاستیک بینی و صورت می بایست نگاه علمی تری نسبت به مفهوم زیبایی داشته باشند تا به واسطه آن بتوانند طی ترسیم مراحل مختلف عمل جراحی، نتایج موفقیت آمیزی را کسب نمایند .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی، متخصص گوش، حلق و بینی، جراح و متخصص زیبایی بینی و جراح سر و گردن با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند .

نتیجه گیری

مراجعه به جراح بینی خوب می تواند از بروز مشکلاتی نظیر: رعایت نکردن ویژگی های شکل صحیح بینی، غیر قرینه بودن و اختلالات تنفسی بکاهد و یک جراح و متخصص گوش، حلق و بینی باید تجربه کافی در زمینه درمانی و زیبایی داشته باشد و تا از بروز عوارض احتمالی در حین جراحی پیشگیری شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر به جراح بینی خوب در تهران مراجعه نمایید .

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − چهار =

Call Now Button