[reading-time]

جراحی بینی کج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

جراحی بینی کج

جراحی بینی کج عموماً به ترمیم بافت های آسیب دیده و استخوان های بینی می پردازد. بر طبق علم زیبایی شناختی، بینی نافرم و کج می تواند تأثیر زیادی بر جذابیت و زیبایی چهره فرد داشته باشد. بافت بینی به طور عمده از پوست، استخوان و غضروف تشکیل شده است. بنابراین ضربه های محکم و شدید به راحتی می توانند آسیب های زیادی بر فرم و شکل این ارگان وارد نمایند.

عوامل ژنتیکی نیز می توانند از بدو تولد بینی فرد را تحت تأثیر قرار داده و جذابیت را از وی بربایند.از آنجائیکه بینی درست در مرکزیت صورت شما قرار دارد، شاید بتوان بالاترین سطح تأثیر گذاری را به این ارگان صورت اهدا نمود.

جراحی-بینی-کج

جراحی-بینی-کج

اگر خطی فرضی و مستقیم از مرکز صورت ترسیم نمایید، خارج شدن بینی از این خط را می توان به عنوان انحراف و کجی بینی توصیف کرد. اما این کجی بینی تنها زیبایی صورت را تحت تأثیر قرار نمی دهد. بلکه تنفس، قدرت بویایی و آبریزش بینی همگی می توانند از عوارض انحراف بینی باشند.

آمادگی برای جراحی بینی کج

در صورتیکه فرزند شما به علت شکستگی بینی و مشکلات تنفسی ناشی از آن قصد انجام جراحی بینی کج را دارد، پیش تر در خصوص پروسه مربوط به این جراحی و آمادگی پیش از انجام آن اطلاعات لازم را به وی ارائه دهید. البته لازم به ذکر است که در جلسات مشاوره، جراح بینی دستورالعمل هایی را در خصوص انجام این جراحی به شما ارائه می کند.

بیشتر بخوانید
قرینه سازی سوراخ های بینی

جراحی بینی کج چگونه انجام می شود؟

جراحی بینی کج با عمل های دیگر بینی تفاوت زیادی دارد. در این نوع عمل هدف اصلی بهبود یافتن تنفس فرد و در مراحل بعد ظاهر آن است. یکی از مهمترین مراحل انجام این عمل ترمیم تیغه ی بینی است که در بعضی موارد این ترمیم با گرافت های غضروفی همراه خواهد بود.

همچنین در این نوع عمل پزشک متخصص باید اطمینان حاصل کند که استحکام بینی تا سالیان دراز ادامه خواهد یافت. اگر با دانایی کامل و مشاوره با یک پزشک متخصص زیبایی در این باره پیش بروید بی شک عملی موفقیت آمیز در پیش رو خواهید داشت.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
Call Now Button