دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی عمل شده
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی عمل شده

در صورتی که جراحی بینی شما را راضی نکرده و هنوز ایرادات و مشکلاتی در بینی شما وجود دارد که جراح نتوانسته آنها را به طور کامل برطرف کند، بهترین راه حل برای شما جراحی ترمیم بینی یا جراحی مجدد بینی عمل شده می باشد.

زمان مناسب برای جراحی ترمیمی بینی

زمانبندی در جراحی ترمیم بینی اهمیت بالایی دارد ولی متاسفانه بسیاری از افراد در روزهای نخست پس از جراحی بینی از وضعیت بینی خود احساس نارضایتی می کنند در صورتی که باید مدتی صبر کنند تا ورم های بینی برطرف شوند و بافت های داخلی ترمیم شود و ظاهر نهایی بینی مشخص شود. پس از این زمان اگر باز هم از فرم بینی خود رضایت ندشتند می توانند با انتخاب یک جراح متخصص بینی مجددا بینی خود را عمل کنند . معمولا پزشکان عمل ثانویه را حداقل یک سال بعد از عمل اول انجام می دهند در نتیجه جراح پس از تثبیت فرم نهایی بینی بهتر می تواند تصمیم بگیرد چه پلنی برای ترمیم بینی مناسب است .

چه افرادی نیاز به عمل ثانویه یا ترمیم بینی دارند؟

  • عمدتا افرادی که دچار بدشکلی های بینی هستند و توسط افراد غیر ماهر عمل شده اند خواستار جراحی ترمیم بینی هستند .
  • افرادی که از جراحی بینی دچار مشکلات تنفسی و گرفتگی ممتد بینی شده اند .
  • گاهی هم افرادی نیاز به ترمیم بینی دارند که هر دو مشکل بدشکلی بینی و مشکلات تنفسی را با هم دارند .
  • برخی دیگر از افراد به دلیل کوچک شدن بیش از حد بینی به تنگی نفس مواجه می شوند و در این صورت این افراد مستعد جراحی زیبایی بینی هستند .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی این عارضه می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یک بیماری بدو ن عارضه می باشد و برخی از عوارض جانبی نظیر کبودی و تورم رخ می دهد که این عوارض موقتی خواهد بود و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و برخی دیگر از عوارض ناشی از جراح می باشد که عبارتند از: غیرقرینگی، تنگی نفس و … می باشد . لذا برای مواجه نشدن با چنین عوارضی بهتر است به جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه نمایید .

هزینه جراحی بینی عمل شده

هزینه جراحی بینی عمل شده بعد از بررسی و معاینات لازم توسط پزشک مشخص می شود به دلیل اینکه بینی قبلا جراحی شده و نیاز به مراجعه به جراح بینی دارد تا مشکلات آن مشخص شود و بعد از بررسی های لازم هزینه جراحی زیبایی بینی مشخص می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

مقالات مرتبط :

تورم بعد از جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی طبیعی 

جراحی بینی مردانه 

جراحی بینی گوشتی

 

گالری جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

Call Now Button