دکتر ابراهیم شهسواری » جراحی بینی » جراحی بینی به شیوه بسته
۱ دقیقه

جراحی بینی به شیوه بسته

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

جراحی بینی به شیوه بسته

جراحی بینی به شیوه بسته

جراحی بینی به شیوه بسته

تفاوت بینی استخوانی و گوشتی

یکی از تفاوت های عمده در نوع بینی افراد که منجر به انتخاب روش های مختلف برای جراحی بینی خواهد شد تفاوت در گوشتی بودن یا استخوانی بودن بینی است. در جراحی بینی که ساختار استخوانی دارد به علت نازک بودن پوست، جزئیات غضروف و استخوان بینی از زیر پوست قابل مشاهده هستند. از طرفی نیز به دلیل نازک بودن پوست غضروف ها قویتر و مستحکمتر هستند و یا در نوک بینی شاهد افتادگی نیستیم.

در بینی های گوشتی اما به دلیل ضخیم بودن پوست نمی توان جزئیات استخوانی و غضروفی را به خوبی مشاهده کرد. غضروف نیز معمولا نازک و ضعیف است، و به طبع سر بینی پهن و افتاده است.

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید .

 

بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از اندوسکوپی سینوس

دکتر ابراهیم شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی 

جراح زیبایی بینی در تهران(آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

Call Now Button