مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی باز

جراحی بینی باز

یکی از موثرترین و جدیدترین روش های جراحی زیبایی بینی، جراحی بینی به روش باز می باشد . در جراحی زیبایی بینی به روش باز دسترسی جراح به اسکلت بینی بیشتر و وضوح بیشتری دارد و به طور مستقیم می تواند تمامی تغییرات را روی بینی اعمال نماید .

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

روش باز (open)

امروزه روش باز از پرکاربردترین و شایع ترین روش جراحی  است . جراح برای جراحی نوک بینی از این روش استفاده می نماید. دراین روش برش از داخل لبه های بینی صورت می گیرد، که به ناحیه پوست بین سوراخ پیوند می دهند. تورم آن نسبت به روش بسته بیشتر و با مرور زمان تورم آن کمتر می شود. در این روش زخم بخیه زیاد قابل لمس نیست.

روش بسته (closed)

در این روش تمام برش ها را به صورت داخلی انجام می دهند. در این روش جراح از آندوسکوپ برای جراحی زیبایی بینی استفاده می نماید زیرا با چشم قابل دیدن نیست . از این روش برای برطرف کردن ایرادات جزئی بینی استفاده می شود، بخصوص اگر برجستگی یا قوز در سطح بینی وجود داشته باشد از این روش استفاده می شود. میزان کبودی و ورم در روش بسته نسبت به روش باز کمتر است.

نحوه جراحی بینی به روش باز

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک در ناحیه پایه بینی زده می شود سپس برش های بیشتر در داخل بینی داده می شود . در این روش جراحی، پوست بینی به سمت بالا برداشته می شود مزیت این روش جراحی در این است که وضوع و دسترسی جراح به اسکلت بینی بیشتر است و جراح راحت تر می تواند تغییرات را بر روی بینی اعمال نماید .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

مزیت جراحی بینی باز

جراحی بینی باز برای بینی های با آناتومی پیچیده موثر است در این نوع جراحی دسترسی و دید جراح به تمام اسکلت بینی میسر می باشد . در جراحی بینی به روش باز می توان نارسایی های پیچیده بینی نظیر: چرک بینی و انحرافات شدت بینی را درمان کرد .

اثر بخشی جراحی بینی به روش باز نسبت به روش بسته بیشتر است . در این نوع جراحی می توان به درستی و دقیق برش بر روی بینی داده شود .

عوارض جراحی بینی باز

جراحی بینی باز یک جراحی زیبایی بدون عارضه می باشد اما برخی از عوارض جانبی ممکن است رخ دهد که این نوع عوارض موقتی بوده و در تمامی جراحی ها به وجود می آید . اما برخی از عوارض احتمالی شامل: خونریزی، عفونت، واکنش به مواد بیهوشی و تورم می باشد که جایی هیچ گونه نگرانی نیست هر کدام از این عوارض ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =

Call Now Button