دکتر ابراهیم شهسواری » جراحی بینی » تقویت غضروف بینی
[reading-time]

تقویت غضروف بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

تقویت غضروف چیست؟

تقویت غضروف بینی برای بینی هایی مناسب و انجام می شود که دارای عضروف های بسیار ضعیف و حساس هستند، معمولا تقویت غضروف در بینی های گوشتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز است تا جراح بینی گوشتی در طی اقدامات لازم حین عمل با قرار دادن گرافت های غضروفی ، بینی فرد را محکم و استخوانی تر بنماید.

جراحی بینی گوشتی که به طور کلی یک عمل ظریف و حساس است نیازمند تقویت سازی و اضافه کردن گرافت غضروفی بر روی بینی می باشد. گرافت غضروفی همان غضروف های بینی است که با قرار گرفتن روی هم باعث سفت و محکم تر شدن بینی می شود .

بینی های گوشتی که عضلات شل و نرمی دارند برای اینکه بعد از جراحی ظاهر باریک تر و استخوانی تری داشته باشند نیازمند این عمل هستند، یک جراح خوب برای عمل بینی گوشتی با دقت و ظرافت خاص این جراحی را انجام می دهد و در نهایت شاهد آن خواهید بود که بینی گوشتی و نرم و سر گرد فرد چگونه باریک و زیبا می شود.

تقویت غضروف بینی

البته جراح بینی بعد از معاینه و لمس دقیق بینی به شما مشاوره های لازم در جهت آگاهی شما از نتیجه ی بینی را خواهد داد ، دقت داشته باشید که انتخاب جراح در نتیجه ی عمل بینی بی تاثیر نیست و نقش به سزایی را به عهده دارد ، بنابراین اگر دارای بینی گوشتی هستید حتما با مراجعه به یک جراح بینی از داشتن یک بینی بی عیب و نقص در آینده لذت ببرید .

بیشتر بخوانید
جراحی بینی گوشتی هزینه، تکنیک و روش های آن

برای کسب اطلاع از نتیجه ی جراحی می توانید نمونه کارهای جراح را ببینید و در رابطه با نحوه و نتیجه ی جراحی از بیماران و مراجعه کنندگان سوال بپرسید.

در صورت تمایل می توانید با دکتر ابراهیم شهسواری در رابطه با جراحی بینی های گوشتی و جراحی بینی استخوانی در ارتباط باشید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
Call Now Button