دکتر ابراهیم شهسواری » جوانسازی پوست » تزریق فیلر در لب ها
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تزریق فیلر در لب ها

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تزریق فیلر در لب ها

نقش لب ها در زیبایی صورت بسیار پر رنگ و تاثیر گذار است و لب ها تاثیرات بسیاری بر چهره می گذارند و باعث می شوند تا جذابیت شما دو برابر بشود، افرادی که دارای لب های نازک و کوچک هستند از باریک بودن لب ها شکایت دارند و به دنبال روش هایی برای حجیم سازی لب ها استفاده می کنند .

دقت داشته باشید که لب ها می توانند با استفاده از ژل یا فیلر ها حجیم شوند، در واقع برجسته سازی لب ها با استفاده از تزریق ژل یا تزریق فیلر می تواند موثر و مفید واقع شود، هرچند که این روش ها به عنوان روش های موقت برای زیبایی لب ها و سایر اعضای صورت مورد استفاده قرار می گیرد .

تزریق ژل لب

فیلر ها پر کننده هایی هستند که می توانند به لب ها فرم بدهند و آن هارا زیبا کند. این تزریق باید به دقت انجام شود ، دقت کافی داشتن در این مساله منجر می شود تا شما درانتخاب پزشک برای تزریق ژل و یا فیلر در لب ها اهمیت دهید و دقت کافی را داشته باشید .

تزریق ژل و فیلر های منقضی می تواند عوارضی را برای شما در پی داشته باشد که جبران آن غیر ممکن یا زمان بر باشد . البته از ژل و فیلر می توانید برای پر کردن خطوط ایجاد شده در صورت برای از بین بردن خطوط خنده نیز کمک گرفت .

با توجه به اهمیت این موضوع لازم است تا شما از ژل های مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشید. ماندگاری ژل ها بسته به نوع لب و نوع ژل می تواند بین 6 ماه تا یک سال متغیر باشد.

در صورت تمایل به تزرق فیلر می توانید به دکتر ابراهیم شهسواری متخصص جراحی پلاستیک مراجعه و از ایشان راهنمایی های لازم برای این عمل را دریافت نمایید .

با تشکر، مدیریت سایت دکتر شهسواری

 

دکتر شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی جراح زیبایی بینی در تهران (آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
مقالات مرتبط
[yarpp]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.