دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی مناسب چه کسانی است؟
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی مناسب چه کسانی است؟

بهترین کاندید جراحی بینی

جراحی بینی و یا جراحی زیبایی بینی یکی از متداول ترین جراحی های پلاستیکی است که بیماران برای بهبود ظاهر و یا نقص هایی در فرم بینی که به دلیل ژنتیک، تروما و یا جراحی های بینی قبلی گریبانگیرشان شده است، انجام می دهند. جراحی بینی می تواند تغییرات شگرفی را در ظاهر و یا صورت شما ایجاد نماید. همچنین این جراحی توانایی بهبود برخی از مشکلاتی که به علت بد فرمی های بینی به وجود آمده اند را دارد.

عمل بینی

برخی از مهم ترین مواردی که می توانند شما را به بهترین کاندید جراحی بینی تبدیل نمایند، شامل:

  • شکستگی بینی
  • عریض بودن تیغه بینی
  • ارتفاع بلند تیغه بینی
  • ارتفاع کوتاه تیغه بینی
  • نوک بینی پهن
  • سر افتاده بینی
  • باریک بودن سر بینی
  • انحراف تیغه بینی
  • سوراخ بینی پهن
  • مشکلاتی در جراحی بینی قبلی که نیاز به جراحی بینی ترمیمی پیدا می کند.

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید .

 

چه افرادی برای انجام جراحی بینی کاندید مناسبی هستند؟

در طول جلسه مشاوره، این جراح بینی شماست که می تواند بهترین تصمیم را در خصوص مناسب بودن یا نبودن جراحی بینی برای شما اتخاذ نماید. در حالت کلی فردی که از نظر سلامت روانی و جسمانی دارای سطح سلامتی مناسبی باشد، کاندیدای خوبی برای انجام هر نوع جراحی تلقی می شود. همچنین داشتن توقعات واقعگرایانه نسبت به مزایای این جراحی و محدودیت های آن بسیار با اهمیت می باشد.

جراح بینی دستورالعمل هایی را برای آمادگی پیش از پروسه جراحی بینی در اختیارتان قرار می دهد. قطع مصرف برخی از داروها برای حداقل دو هفته پیش از جراحی بینی و اجتناب از مصرف الکل برای یک هفته پیش از آن، از جمله مواردی است که آمادگی شما را برای انجام جراحی بالا می برد. پیروی از این دستورالعمل ها، تأثیر شگرفی در مثبت بودن نتیجه جراحی دارد.

در طول جراحی شما برای افزایش راحتی، شما تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی قرار خواهید گرفت. تمامی عملیات جراحی تحت این بیهوشی ها صورت می پذیرند. جراحی بینی می تواند به صورت بسته و بدون برش خارجی و یا یک جراحی با بخیه های کوچک بین سوراخ های بینی باشد. اندازه این برش ها بسته به اهداف شما و اقتضای جراحی می تواند متفاوت باشد.

غضروف بینی و استخوان های آن می توانند به طور کلی بازسازی شده و موجب افزایش حجم در برخی از نقاط بینی شوند.

زمانیکه جراحی بینی تکمیل شد، به منظور افزایش استحکام استخوان ها، بینی با بانداژ مخصوص و تامپون پوشانده می شود. این بانداژها در روز های بعد از جراحی برداشته می شوند و در صورت لزوم تعویض می گردند. همچنین تامپون نیز در هفته های بعد از جراحی بینی برطرف می شود.

دوران نقاهت جراحی بینی چقدر است؟

جراحی بینی عموماً به یک هفته دوران نقاهت برای بازیابی کامل سلامتی نیاز دارد. در طول دوران نقاهت، در هنگام استراحت می بایست سر بالاتر از بدن قرار گیرد. همچنین تا 48 ساعت پس از جراحی به منظور کاهش تورم ها، پیشنهاد می شود به صورت غیر مستقیم یخ بر روی موضع قرار دهید و فعالیت های بدنی خود را برای چند ماه محدود نمایید.

 

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
Call Now Button