دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح بینی در تهران
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

پر واضح است که در عصر حاضر در تمام جوامع بشری مقوله زیبا بودن و زیبازیستن و به طبع آن راه های رسیدن به یک چهره زیبا، جایگاه عمیقی در فرهنگ و تعاملات زندگی شخصی و اجتماعی انسان ها دارد . اگرچه هر روز روش ها و تکنیک های مختلف غیر تهاجمی (non invasive)  برپایه روش های غیر جراحی ابداع می گردد اما شاید بتوان مدعی شد که همچنان جراحی زیبایی بینی جز پرطرفدارترین روش ها و راه های رسیدن به چهره ای مناسب می باشد .

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

راینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی بینی در حال حاضر در سراسر دنیا و همچنین در کشور عزیزمان، جز پرطرفدارترین اعمال جراحی زیبایی به شمار می رود . بی تردید آگاهی داشتن از تمام مراحل اعمال جراحی حتی از نوع زیبایی آن جز حقوق اولیه متقاضیان جراحی زیبایی می باشد . متاسفانه در حال حاضر اطلاعات مناسب، دقیق، کامل و خیر خواهانه ای در دسترس متقاضیان جراحی زیبایی بینی وجود ندارد . شاید بتوان اذعان کرد که اغلب، شگردهای تبلیغاتی در بازار جذب متقاضیان عمل راینوپلاستی حاکم است .

از جمله سوالات شایع افراد که ذهن آنان را به خود مشغول ساخته، این است که، بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟ متخصص گوش، حلق و بینی خوب چه ویژگی های دارد ؟ جراح بینی خوب در تهران چه کسی است ؟ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست ؟ بهترین جراح بینی استخوانی چه فردی می باشد ؟ بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟ در ادامه در این خصوص بحث خواهیم داشت برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید .

 نقش جراح در جراحی بینی

انتخاب بهترین جراح بینی در نتیجه عمل بسیار اهمیت دارد . از آنجایی که این عمل دارای محدودیت هایی می باشد باید جراح قبل از عمل به بررسی بینی بپردازد و از زوایای مختلف آن را برای اعمال تغییرات بررسی نماید . فرد باید در انتخاب بهترین جراح بینی دقت داشته باشد و تجربه و تبحر پزشک را در نظر بگیرد. در غیر این صورت نه تنها ظاهر بینی زیبا نمی شود بلکه در آینده فرد را دچار مشکلاتی نظیر ایجاد اسکار و اختلالات تنفسی می کند .

بهترین جراح بینی در تهران کیست

انسان در طول حیات خود همواره تلاش نموده تا تعریف دقیقی برای زیبایی بیاید؛ از آنجایی که جراحی بینی، یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است . لذا شناخت و انتخاب جراح متبحر و خوب اهمیت ویژه ای دارد . هر چند مفهوم زیبایی تقریبا برای همه ما آشکار است با این وجود جراحان پلاستیک بینی و صورت می بایست نگاه علمی تری نسبت به مفهوم زیبایی داشته باشند تا به واسطه آن بتوانند طی ترسیم مراحل مختلف عمل جراحی، نتایج موفقیت آمیزی را کسب نمایند .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

ویژگی های شکل صحیح بینی

بینی در وسط صورت قرار گرفته است . در نمای کناری، بینی از نقطه میانی درز پیشانی، بینی شروع می شود که در حالت ایده آل با چین پلکی فوقانی در یک سطح هستند و در محل اتصال تیغه بینی با لب فوقانی پایان می یابد . به دلیل قرار گرفتن بینی در قسمت وسط صورت و برجسته بودن نقش آن در زیبایی صورت، همیشه در ارتباط با سایر قسمت های صورت خصوصا چانه، لب و ابرو تجزیه و تحلیل می شود . اولین بررسی در نسبت های صورت، قرینه بودن است .

در این خصوص مراجعه به جراح و متخصص گوش، حلق و بینی خوب می تواند از بروز مشکلاتی نظیر: رعایت نکردن ویژگی های شکل صحیح بینی، غیر قرینه بودن و اختلالات تنفسی بکاهد و یک جراح و متخصص گوش، حلق و بینی باید تجربه کافی در زمینه درمانی و زیبایی داشته باشد و تا از بروز عوارض احتمالی در حین جراحی پیشگیری شود . دکتر ابراهیم شهسواری فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی، متخصص گوش، حلق و بینی، جراح و متخصص زیبایی بینی و جراح سر و گردن با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر ابرهیم شهسواری:

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی پهن

جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی انحراف بینی

گالری تصاویر جراحی زیبایی بینی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

Call Now Button