دکتر ابراهیم شهسواری » پروتز چانه » ایمپلنت چانه چیست
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

ایمپلنت چانه چیست

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ایمپلنت چانه چیست

پروتز چانه

جراحی زیبایی چانه از جمله جراحی های زیبایی است که بعد از جراحی زیبایی بینی مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. در این نوع از جراحی با کمک ایمپلنت چانه می توان ظاهر چانه را نسبت به مابقی صورت بهبود بخشید.

ایمپلنت چانه

ایمپلنت چانه یا همان پروتز چانه، یک پروتز از جنس سیلیکون جامد می باشد. این نوع از ایمپلنت در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارد تا بتوان در همه افرادی که متقاضی جراحی پروتز چانه هستند، استفاده کرد. همچنین ایمپلنت چانه برای آقایان و خانم ها متفاوت است.

جراحی ایمپلنت چانه

جراحی ایمپلنت چانه در افرادی که نیاز دارند تا چانه به جلوکشیده شود و یا بزرگ تر شود، انجام می شود. این نوع از جراحی به منظور ایجاد تناسب در چهره فرد صورت می گیرد. بعد از  انجام جراحی ایمپلنت چانه، نسبت بینی و چانه فرد بهبود یافته و چهره فرد زیبا تر می شود.

مشاوره جراحی ایمپلنت چانه

برای آن که جراحی ایمپلنت چانه انجام دهید، حتما با یک جراح خوب مشورت نمایید تا قبل از انجام جراحی تمامی ابعاد صورتتان مورد بررسی قرار گیرد. زیرا کاندید جراحی پروتز چانه دارای ویژگی های متفاوتی است.

نحوه جراحی ایمپلت چانه

این نوع از جراحی را جزو جراحی های سرپایی می دانند، در این نوع از جراحی فرد را تحت بیهوشی موضعی می برند. سپس با ایجاد یک برش از داخل دهان فرد، پروتز را داخل فک جاگذاری می نمایند. بعد از انجام جراحی با توجه به نظر جراح می توانید مرخص شده و به خانه بروید.

مراقبت هاب بعد از جراحی ایمپلنت چانه

بعد از انجام جراحی ایمپلنت چانه، ممکن است صورت کمی متورم و کبود شود. کبودی و تورم ها به دلیل انجام جراحی بوده و بعد از گذشت 2 الی 3 هفته بعد از جراحی پروتز چانه از بین خواهد رفت. نتیجه جراحی ایمپلنت چانه بعد از گذشت چند هفته کاملا قابل مشاهده است. بخیه و اسکار ها در داخل دهان زده شده و در این مدت کاملا بهبود پیدا می کند. نتیجه این جراحی دائمی است.

برخی از خدمات دکتر شهسواری :

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی طبیعی 

جراحی زیبایی بینی 

جراحی ترمیم بینی

جراحی زیبای پلک 

تزریق بوتاکس 

پروتز  چانه 

ایمپلنت چانه 

با تشکر مدیریت سایت، دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش و حلق و بینی و (جراح بینی)

دکتر شهسواری

دکتر ابراهیم شهسواری

متخصص گوش، حلق و بینی جراح زیبایی بینی در تهران (آندوسکوپی سینوس، پلاستیک بینی و صورت) فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی متخصص گوش و حلق و بینی جراح و متخصص زیبایی بینی جراح سر و گردن شروع فعالیت جراحی از سال1386
برچسب ها:
مقالات مرتبط
[yarpp]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.