دکتر ابراهیم شهسواری 4 جراحی بینی 4 روش تشخیص بینی استخوانی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

روش تشخیص بینی استخوانی

روش تشخیص بینی استخوانی

شناخت نوع بینی برای نتیجه ی جراحی بینی بسیار مهم است ، معمولا بینی هایی که دارای غضروف محکم باشند مورد استقبال جراحان قرار می گیرند، اما این موضوع که نوع بینی با توجه به چه مشخصاتی در نظر گرفته می شود مهم است . مهم است تا جراح با تشخیص صحیح و شناخت نوع دقیق بینی بتواند جراحی های لازم را برروی فرد انجام دهد. بینی ممکن است گوشتی، استخوانی ، غضروفی و چیزی میان هر دو حالت باشد .

روش تشخیص بینی استخوانی

بینی استخوانی یکی از بهترین نوع بینی برای جراحی زیبایی بینی محسوب می شود. برای اینکه بتوانید یک بینی عروسکی و زیبا تحویل بگیرید باید یک بینی استخوانی و محکم داشته باشید .

معمولا افرادی که بینی های گوشتی دارند نمی توانند یک بینی عروسکی داشته باشند زیرا بینی گوشتی غضروف های ضعیفی دارد و معمولا زیاد نمی توان پوست آتن را نازک نمود. البته تبحر و تجربه ی پزشک در نتایج عمل های بینی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

آیا بینی من استخوانی است؟

برای تشخیص اینکه بینی شما غضروفی و استخوانی است یا گوشتی و نرم باید به پزشک جراح پلاستیک مراجعه نمایید .

بینی های استخوانی دارای غضروف های سفت و محکمی هستند و پوست این نوع بینی ها بسیار نازک و ظریف است. ظاهر بینی استخوانی باریک است و در موارد بسیاری استخوان های بینی در زیر پوست نازک آن قابل لمس است .

بینی استخوانی بدون لمس مشخص می شود زیرا چربی زیادی ندارد و در بیشتر موارد دارای انحراف و برآمدگی است .

قوز روی بینی از مشکلات شایع بینی های استخوانی است که با جراحی قابل رفع خواهد بود .

افرادی که دارای بینی های پر چربی با پوست های ضخیم هستند دارای بینی گوشتی بوده و کسانی که دارای بینی های سفت و غضروفی هستند دارای بینی استخوانی هستند . توجه داشته باشید که بینی شما و نتیجه ی عمل آن در گرو انتخاب جراح مناسب برای عمل جراحی است. چنانچه جراح اقدامات لازم در عمل جراحی را انجام ندهد ممکن است نتیجه بر خلاف خواسته ی بیمار انجام شود.

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره با دکتر شهسواری در تماس باشید.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
Call Now Button