بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

امروزه بینی های طبیعی طرفدارهای بسیاری پیدا کرده است و اکثر افراد تمایل دارند تا اثری از عمل بینی آن ها باقی نماند . اما یک بینی طبیعی چه ویژگی های خواهد داشت ؟، بهترین جراح بینی طبیعی در تهران چه ویژگی های دارد ؟ برای رسیدن به یک بینی ایده آل و طبیعی بهتر است به جراح بینی خبره و با تجربه مراجعه نمایید . برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما همراه باشید …

عمل بینی

ویژگی های عمل بینی طبیعی

متناسب بودن بینی با چهره بسیار حائز اهمیت می باشد . در صورتی که بینی دارای قوس بسیار زیادی باشد، این نوع بینی ها را بینی فانتزی می نامند .

اندازه سوراخ های بینی

متقارن بودن سوراخ های بینی و اندازه استاندارد داشتن بسیار حائز اهمیت می باشد . در صورتی که این حفرات بسیار کوچک باشند می تواند باعث بروز مشکلات تنفسی برای فرد شود و همچنین بزرگ بودن این سوراخ ها در ظاهر بینی فرد تاثیر منفی خواهد داشت .

نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

جراح بینی سعی می کند برای طبیعی تر به نظر آمدن بینی از بخیه زدن ها و برش های کمتری استفاده نماید .

ظاهر نوک بینی

ظاهری نوک بینی در عمل بینی بسیار حائز اهمیت می باشد . در صورتی که نوک بینی بیش از حد سر بالا و یا افتاده باشد می تواند تاثیر منفی بر روی چهره فرد داشته باشد . لذا در جراحی بینی باید زاویه بینی لب و بینی استاندارد باشد تا بر روی بینی تاثیر منفی نداشته باشد .

دکتر ابراهیم شهسواری جراح بینی با روش های مناسب به بررسی بینی مراجعه کننده می پردازد به همین علت از بروز عوارض ناشی از این موارد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره های 09199090190 – 88190879-021 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابراهیم شهسواری مراجعه کنید .

 

بهترین جراح بینی طبیعی

با آشنایی با ویژگی های بینی طبیعی بسیاری از افراد به دنبال شناخت با بهترین جراحی بینی طبیعی دارند . جراح بینی نقش بسزایی در نتیجه جراحی خواهد داشت . برای دستیابی به نتیجه مطلوب در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از شدت عوارض و مشکلات بعد از جراحی بکاهید .

هزینه عمل بینی طبیعی

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد . عواملی همچون دستمزد پزشک بیهوشی، هزینه لوازم جانبی مورد نیاز جراحی و همچنین هزینه کلینیک یا بیمارستان می تواند بر روی هزینه جراحی بیافزاید . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی طبیعی بهتر است به جراح بینی خوب در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

در صورتی که خواهان بینی طبیعی هستید، برای یافتن جراح بینی ماهر و خبره تلاش نماید زیرا یک جراح خبره تاثیر بسزایی در رسیدن به یک نتیجه مطلوب خواهد داشت، به همین منظور در انتخاب جراح بینی خود دقت لازم و کافی را داشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به جراح بینی خوب در تهران مراجعه نمایید .

نمونه کارهای دکتر ابراهیم شهسواری