بازگشت جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی از جمله جراحی های حساس و ظریفی است که نیاز مند یک جراح زیبایی بینی است تا بتواند به بهترین نحو زیباترین شکل بینی مورد نظر را جراحی نماید .

برای داشتن یک بینی زیبا در ابتدا باید به انتخاب جراح بینی دقت داشته باشید ، جراح بینی گوشتی خوب می تواند با مهارت و تجربه ای که دارد بینی شمارا شکیل زیبا جراحی نماید ، تقویت غضروف ها در جراحی زیبایی اهمیت ویژه ای دارد که یک جراح خوب برای بینی می تواند به راحتی این اقدامات را انجام دهد .

بسیاری از افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند از نتیجه ی بینی خود بعد از عمل واهمه دارند و این مشکل باعث می شود تا در انجام دادن یا ندادن عمل بینی مردد شوند، افت بینی بعد از جراحی ، بازگشت بینی بعد از جراحی و آوردن گوشت اضافه بعد از جراحی بینی گوشتی از معضلاتی است که از بروز آن واهمه دارند .

در پاسخ به نگرانی بیماران عزیز باید گفت که این مشکلات هرچند که شایع نیستند اما در صورتیکه پزشک جراح اقدامات لازم را در انجام آن اجرا نماید بروز نخواهند کرد و بینی فرد زیبا و متناسب خواهد بود .

افتادگی بینی بعداز عمل به دلیل ضعف غضروف ها رخ می دهد و این مشکل زمانی رخ می دهد که جراح حین عمل بینی غضروف های فرد را تقویت نکرده باشد. بازگشت بینی در جراحی یکی دیگر از دل نگرانی های افراد است که به ترس از بازگشت بینی به حالت اول از جراحی منصرف می شوند .

جراحی زیبایی بینی

با توجه به این نکته باید بیان کنیم که جراحی در بینی های گوشتی باید با دقت و ظرافت های لازم انجام شود ، جراح باید بتاند غضروف هارا محکم و قوی کند ، بعد از آن نیاز است تا پره های بینی که حاوی مقادیر زیادی گوشت و چربی است را نازک کند البته این میزان نازک شدن هم باید به اندازه و با توجه به فرم صورت فرد انجام شود.

دقت داشته باشید که نازک کردن پوست بینی در بینی های گوشتی و نیز کوچک کردن پره های آن نکته ای بسیار مهم است که باید طبق اصول جراحی زیبایی انجام شود .

دقت در عمل و تبحر حین جراحی باعث می شود تا جراح، بینی شما را بسیار زیبا و بدون هیچ گونه ایراد احتمالی جراحی نماید ، در انتخاب جراح خود دقت داشته باشید و سعی کنید در مشاوره های قبل از عمل جراحی بینی انتظارات خود را از نتیجه ی عمل به وی انتقال دهید و مشاوره ی صادقانه ی پزشک را به صورت کاملا منطقی بپذیرید.

آنچه باید از جراحی بینی گوشتی بدانید :

  • بینی گوشتی بسیار ضخیم است
  • بینی گوشتی دارای پوست ضخیم و سفتی است
  • مقدار چربی در این نوع بینی بیشتر از استخوانی است
  • استخوان و غضروف های بینی گوشتی محسوس نیست
  • نتیجه ی بینی گوشتی یک بینی فانتزی و عروسکی نخواهد شد
  • بینی های گوشتی نیاز به جراحی مخصوص و متبحرانه دارد
  • اگر جراحی اصولی انجام نشو احتمال افت بینی وجود دارد
  • در انتخاب جراح دقت کافی را داشته باشید

 

در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی در رابطه با جراحی زیبایی بینی می توانید با دکتر شهسواری در ارتباط باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهسواری

Call Now Button